В МЕЛІТОПОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПРИКОРДОННИКИ ВИЯВИЛИ БРАКОНЬЄРІВ З УЛОВОМ НА СУМУ БІЛЬШЕ 52 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ.

Дата: 16.06.2021 11:33

Вчора, на узбережжі Молочного лиману в районі с. Гирсівка прикордонниками Бердянського загону виявлено дві особи, які  здійснили незаконний вилов водних живих біоресурсів.

Браконьєри за допомогою сітки виловили більше 30 рибин - піленгас та  камбала глос, чим завдали збитків державі на суму понад 52 тисячі гривень.

За перебування в контрольованому прикордонному районі без документів, що посвідчують особу прикордонники склали два протоколи про адміністративне правопорушення ст. 202 КУпАП.

Співробітником Приазовського національного природного парку складено  два протоколи ст. 91 КУпАП.

За даним фактом до Національної поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промис