МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ ДО ЛЮДЕЙ У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 17.06.2021 11:41

Фото без описуВ ході робочих виїздів голова Приазовської селищної ради Андрій Солопов особисто спілкується з жителями громади, вивчає проблеми, що хвилюють людей. Однією з гострих тем, яких торкаються під час зустрічей є надання медичної допомоги населенню на територіях, де немає медичних працівників. У маленьких селах проживає переважна більшість пенсіонерів, яким важко дістатися до медичного закладу в смт Приазовське, або вони зовсім не мають такої можливості.

У Приазовській селищній раді розпочали системну роботу в напрямку наближення медичного обслуговування до жителів громади. Проведено низку спільних робочих нарад та перемовин із директором КНП «Приазовська ЦРЛ» Олегом Ахе, директором КНП «Приазовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилою Із’яновою, старостами та представниками профільних служб. За результатами роботи розроблено дорожню карту системної роботи представників медичної сфери та влади на місцях для надання своєчасної медичної допомоги населенню у селах, де немає лікарень, амбулаторій, ФАПів чи пунктів здоров’я.

Керівники КНП Олег Ахе та Людмила Із’янова забезпечили чітку організацію роботи медичних працівників. Так, сімейні лікарі, а також бригада вузьких медичних спеціалістів вже виїжджали у села Дмитрівка, Таврійське, Новоіванівка. Попередньо з хворими працювали медики ФАПів. Кожному пацієнту проведено діагностичні процедури, надані особисті рекомендації з принципів лікування, приймання певних препаратів та для окремих осіб рекомендації щодо подальших обстежень.

Фото без опису«Разом із керівниками медичних установ, нашими лікарями наближаємо медичні послуги до населення у маленьких та віддалених селах. Люди всюди хворіють однаково і повинні мати можливість отримати якісну медичну допомогу. Виїзні прийоми лікарів мають позитивний ефект для здоров’я жителів, що зверталися до спеціалістів. Робота в даному напрямку продовжуватиметься постійно з подальшим відпрацюванням її специфіки», - зазначив Андрій Солопов.