Шановні фермери Приазовщини! Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем фермера!

Дата: 19.06.2021 09:08

Фото без описуВаша праця – це кропітка щоденна робота, яка вимагає глибоких професійних знань та постійного самовдосконалення. Завдяки вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство.

Фермерство – це особливе покликання людей, які люблять рідну землю і працюють на її благо. Селянська праця була першоосновою матеріального розвитку народу, а люди які вирощують хліб і до хліба – заслуговують найвищої поваги і шани.

Прийміть слова подяки за невтомну працю, збереження народних традицій та значний внесок у розвиток аграрного сектору України і нашої Приазовської громади. Нехай результати вашої роботи приносять задоволення. Бажаємо вам, щоб земля рясніла золотом щедрих врожаїв, а природні стихії обходили стороною. Хай ваші родини живуть у сімейному затишку і щасті.

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, виконавчий комітет та депутатський корпус Приазовської селищної ради