ПАМ’ЯТАЄМО…

Дата: 22.06.2021 10:52

Фото без опису22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, жителі Приазовської громади зібралися біля Меморіального комплексу.

«Історія всіх воєн на земній кулі не знала такого масштабного розмаху бойових дій, руйнувань, величезних людських жертв. Жодна держава в світі не зазнала подібного горя і жорстокості. Наш народ стояв на смерть за свободу, за щастя майбутніх поколінь, повернув людям найголовніше - право на життя.
День 22 червня закликає сучасні покоління пам'ятати про величезні жертви кривавої Другої світової війни, цінувати подвиг фронтовиків і трудівників тилу, берегти мир і залишатися згуртованим народом», - зазначив Приазовський селищний голова Андрій Солопов, звертаючись до жителів та гостей громади.
Фото без описуВдячні нащадки схилили голови під час хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять тих, хто боровся за мир на рідній землі. Також присутні поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам.