ПАМ’ЯТАЄМО…
Дата: 22.06.2021 10:52
Кількість переглядів: 332
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/c8322e45ff359b22332e5711154c2324.jpg)
«Історія всіх воєн на земній кулі не знала такого масштабного розмаху бойових дій, руйнувань, величезних людських жертв. Жодна держава в світі не зазнала подібного горя і жорстокості. Наш народ стояв на смерть за свободу, за щастя майбутніх поколінь, повернув людям найголовніше - право на життя.
День 22 червня закликає сучасні покоління пам'ятати про величезні жертви кривавої Другої світової війни, цінувати подвиг фронтовиків і трудівників тилу, берегти мир і залишатися згуртованим народом», - зазначив Приазовський селищний голова Андрій Солопов, звертаючись до жителів та гостей громади.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/d1caec6fae791e7f06191228530c52c4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/cd1f07cb2a02c2cdfd67ba2bbd120d0a.jpg)