Приазовська селищна рада об’єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

WE ARE UKRAINIAN ПРИАЗОВСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ ТОВАРИСТВА НА СЦЕНІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

Дата: 24.06.2021 14:11
Кількість переглядів: 322

Фото без описуКолективи Приазовської громади взяли участь у яскравому Всеукраїнському фестивалі національних спільнот «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN». До заходу також доєдналися понад 20 творчих об’єднань різних жанрів та напрямків народної творчості (вокальний, хореографічний, музичний тощо), близько 300 учасників болгарських, польських, грузинських, грецьких, та інших національних спільнот усієї області.

Головна ідея фестивалю – єднання та дружба національних товариств, всіх націй і народностей, для яких Україна стала рідною домівкою. Організаторами фестивалю є Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Приморська міська рада та Асоціація національних меншин Запорізької області.

Головний меседж – «Україна: 30 років – 30 впевнених кроків!».

Фото без опису

Приазовську громаду представляли супутник народного фольклорного болгарського колективу «Сидянки» - жіночий болгарський вокальний колектив «Детеліні» під керівництвом Євгена Бочеварова (Ботіївський БК) та фольклорний албанський колектив «Реліндія» під керівництвом Ганни Торбіної (Гамівський БК).

Програма наших виконавців вразила творчим підходом, яскравими костюмами, оригінальним виконанням національних танців і пісень.

Фото без описуУчасниці вокального колективу «Детеліні» завоювали прихильність публіки і привернули увагу до болгарської культури талановитим співом, автентичним стилем, образами, артистичністю та чарівними посмішками.

Албанський колектив «Реліндія» змусив присутніх поринути до глибин албанських традицій народною хореографією. Самобутні вбрання яскраво підкреслювали традиційні рухи албанських жінок, повертаючи у далеке минуле.

Фото без описуФестиваль досяг своєї мети і показав, що у нашій країна панує міжнаціональна злагода та порозуміння, зберігаються зразки етнічної, фольклорної спадщини, відроджуються та популяризуються національні звичаї, які відіграють важливу роль у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь