У ПРИАЗОВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОВЕЛИ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Дата: 25.06.2021 10:18

Фото без опису24 червня депутати Приазовської селищної ради восьмого скликання провели позачергове засідання одинадцятої сесії. На розгляд народних обранців винесене питання: «Про затвердження структури комунального некомерційного підприємства «Приазовський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Фото без описуПід час пленарного засідання заслухали доповідь директора КНП «Приазовський центр ПМСД» Людмили Із’янової. Керуючись законом «Про місцеве самоврядування в Україні» та беручи до уваги рішення Олександрівської сільської ради «Про організацію співробітництва Олександрівської територіальної громади з Мелітопольською територіальною громадою шляхом делегування завдань у сфері охорони здоров’я та спільного фінансування КНП «Центр ПМСД Мелітопольської міської ради» також звернення директора КНП «Приазовський центр ПМСД» та лист Олександрівського сільського голови Ноталії Попової, депутати Приазовської селищної ради прийняли рішення: затвердити структуру КНП «Приазовський центр ПМСД» на 2021 р. у новій редакції.

В ході пленарного засідання депутати підіймали окремі важливі питання щодо подальшої організації надання медичної допомоги жителям Приазовської громади.