Шановні жителі Приазовської громади, а також Нововасилівської та Олександрівської громад! Прийміть щирі вітання з нагоди 25-ї річниці Конституції України!

Дата: 27.06.2021 10:58

Фото без описуВідповідно до Конституції, народ нашої держави – найвище джерело влади. Ми не просто маємо право, ми повинні самі формувати країну і громаду такою, в якій хочемо жити.

З поваги до Конституції починається громадянське суспільство.

З кожного з нас починається Україна!

Тож давайте будемо відповідальними громадянами щодня!

У ці святкові дні бажаємо всім незалежних думок, впевнено йти обраним шляхом, бути кращими, досягати вершин, постійно вчитися новому, пізнавати світ, палко любити і цінувати свою Батьківщину. Щиро зичимо нашій молоді реалізувати свої таланти в Україні, бо лише рідний дім завжди є і буде місцем сили!

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради