КРАЇНА ДИТЯЧИХ ФАНТАЗІЙ ЗАКРИЛА 20 ЗМІНУ

Дата: 29.06.2021 14:26

Фото без описуТри тижні приазовські школярі провели в улюбленій країні дитячих фантазій «Фанта», що діє на базі Приазовського БДЮТ. 95 хлопчиків та дівчаток з сумом в очах проводжали зміну, а разом із нею веселощі, вечірні збори, ігри, спортивні свята, дружні посиденьки, творчі години, квести та багато іншого. Досвідчені педагоги разом із своїми радниками створювали для малечі цікаве і різноманітне дозвілля.

Фото без описуНа вечірніх зборах останнього дня зміни, фантівці запросили батьків, друзів і офіційних гостей. Маленькі жителі міст країни дитячих фантазій продемонстрували глядачам видовищні танцювальні та вокальні номери.

Голова Приазовської селищної ради Андрій Солопов подякував творчій сім’ї БДЮТ за професійну організацію роботи літнього табору, побажав діткам гарного подальшого відпочинку, нових знайомств, захопливих вражень і яскравих емоцій влітку. Щоб підсолодити хвилини розставання із улюбленим табором, Андрій Олександрович пригостив усіх фантівців морозивом.

Насамкінець над містом дитячих фантазій розлилася луна останньої загальної пісні 20 зміни.