Шановні працівники та ветерани податкової служби!

Дата: 02.07.2021 10:30

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України. Ваша діяльність багато в чому визначає соціально-економічну стабільність регіону, адже одне з головних і важливих завдань вашої професії наповнення бюджетів усіх рівнів. Від відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень, а отже і розвиток територій.

Цінуємо сумлінне ставлення приазовських податківців до своїх обов'язків, роботу із забезпечення податкових платежів і зборів, підвищення податкової грамотності населення.

Бажаємо вам подальшого професійного зростання, наполегливості, міцного здоров’я, щастя, благополуччя і достатку.

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус та виконавчий комітет Приазовської селищної ради