У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОДАТКІВЦІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 02.07.2021 10:34

Фото без опису2 липня заступник голови Приазовської селищної ради Лариса Діоба привітала приазовських податківців із професійним святом. Від імені Приазовського селищного голови Андрія Солопова Лариса Миколаїна висловила представникам Приазовської ДПІ ГУ ДПС у Запорізькій області вдячність за сумлінне виконання надважливого завдання - забезпечення наповнення бюджету. «Від вашої роботи залежить добробут громадян та економічна міць держави і громади. Впевнена, що команда приазовських податківців долає усі труднощі та з гідністю приймає виклики сьогодення, – зазначила заступник голови громади. – Нехай ніякими життєвими податками не обкладається ваше щастя, а найкращі людські якості - доброта, мудрість і справедливість - будуть гідно заохочені долею та державою».

Також Лариса Діоба вручила подяки Приазовської селищної ради начальнику Приазовської ДПІ ГУ ДПС Олексію Бабаку і його підлеглим Юлії Собченко, Ларисі Сахань, Наталії Лєбєдєвій.