ГОЛОВА ПРИАЗОВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАВ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 05.07.2021 13:25

Фото без описуПриазовський селищний голова Андрій Солопов завітав до відділення поліції №2 Мелітопольського районного управління поліції у смт Приазовське, щоб привітати представників поліції із професійним святом. Звертаючись до присутніх, Андрій Олександрович зазначив: «Попри труднощі і перешкоди, поліцейські вміло застосовують знання й досвід для гідного виконання завдань, що визначені законом, захисту територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, охорони життя та спокою громадян. Сьогодні найвищою оцінкою вашої діяльності є довіра людей».

Фото без описуГолова Приазовської громади Андрій Солопов вручив подяки селищної ради представникам поліції за сумлінну службу, професіоналізм, високі показники охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави: Володимиру Кравченку т.в.о. начальника відділення поліції № 2 Мелітопольського районного управління поліції, підполковнику поліції; Анджеліці Бордюг - начальнику чергової частини відділення поліції № 2 Мелітопольського районного управління поліції, капітану поліції; Олександру Рудому - оперуповноваженому сектору кримінальної поліції відділення поліції № 2 Мелітопольського районного управління поліції, лейтенанту поліції; Дмитру Попову - слідчому слідчого відділення відділення поліції № 2 Мелітопольського районного управління поліції, старшому лейтенанту поліції ; Олегу Ярмощуку - дільничному офіцеру поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Мелітопольського районного управління поліції, старшому лейтенанту поліції; Олександру Чираку - інспектору сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 Мелітопольського районного управління поліції, старшому лейтенанту поліції; Євгену Мірчеву - дізнавачу сектору дізнання відділення поліції № 2 Мелітопольського районного управління поліції, старшому лейтенанту поліції.

Фото без описуПід час урочистих зборів поліцейських також привітав начальник Приазовської ДПІ ГУ ДПС Олексій Бабак.