У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ БУХГАЛТЕРІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 16.07.2021 13:17

Фото без описуПредставників бухгалтерських служб Приазовської громади запросили на урочистості з нагоди Дня бухгалтера.

Звертаючись до зібрання зі святковою промовою Приазовський селищний голова Андрій Солопов зазначив: «Робота бухгалтера – це щоденний, кропіткий контроль фінансових потоків; своєчасність податкових платежів та підтримка фінансового пульсу підприємств, установ і громади в цілому.

Бухгалтер – не просто професія, це покликання, яке допомагає розвивати економіку території у правильному руслі. Впевнений, що вірність своєму обов'язку кожного бухгалтерського працівника є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення бюджету, важливою умовою розбудови Приазовської громади».

Фото без описуПривітала присутніх заступник Приазовського селищного голови Лариса Діоба. «Професія бухгалтера – це покликання сміливих, чесних, цілеспрямованих людей! Ви постійно тримаєте руку на пульсі, самовдосконалюєтеся. Бухгалтерська справа вимагає вмілого поєднання різних умінь та якостей: бухгалтер-професіонал повинен мати глибокі фахові знання, мислити критично та ефективно розпоряджатися своїм часом. Дякую вам за сумлінну роботу!», - наголосила Лариса Миколаївна.

Фото без описуПід час урочистостей подяки Приазовської селищної ради вручили: колективу КУ «Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради»; колективу відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарської діяльності Приазовської селищної ради; колективу фінансового відділу Приазовської селищної ради; працівникам бухгалтерської служби КНП «Приазовська центральна районна лікарня»; працівникам бухгалтерської служби КНП «Приазовський центр первинної медико-санітарної допомоги»; працівникам бухгалтерської служби управління Державної казначейської служби України у Приазовському районі; Валентині Костенко – головному бухгалтеру КП «Приазовське ЖКГ»; Тамілі Лоранець – головному бухгалтеру КУ «Центр надання соціальних послуг Приазовської селищної ради»; працівникам бухгалтерської служби ТОВ «Редакція газети Приазовская Новь».

Підсолодили привітання тортами до свята.