В Україні працює вже понад 200 центрів масової вакцинації від COVID-19, де можуть щепитися всі охочі.

Дата: 19.07.2021 11:27

Фото без описуУ найбільших місцях за такими адресами: у Києві (МВЦ, Броварський проспект, 15) , у Львові (ТЦ "Форум Львів", Під дубом, 7В) , у Дніпрі (Центр "Менора", вул. Шолом-Алейхема, 4/26) , у Харкові ("Банк Восток", вул. Сумська, 56) , у Запоріжжі (ТРК "City Mall", вул. Запорізька, 1Б) .

Наразі в цих центрах діють дві черги:

За однією з них проходять люди, яких на вакцинацію запросили телефонним дзвінком або повідомленням та ті, хто зареєструвався на певний час на сайті медичної інформаційної системи, яка обслуговує їхнє місто.

За іншою, живою чергою проходять усі охочі, зареєстровані в листі очікування через “Дію” або контакт-центр МОЗ.

Для вакцинації не обов’язково мати декларацію із сімейним лікарем. Втім, її наявність значно прискорить процес. Якщо ви не встигли укласти таку декларацію, візьміть з собою паспорт та індивідуальний податковий номер.

Другу дозу вакцини можна буде отримати в цих же центрах або в зручних для вас пунктах щеплень.

Пам’ятайте: вакцинація запобігає важкому перебігу коронавірусної хвороби та смерті від неї.

#COVID19 #вакцинація