У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛИ ПІДГОТОВКУ ДО СВЯТКУВАННЯ 30-ТИ РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 03.08.2021 15:24

Фото без описуГолова Приазовської селищної ради Андрій Солопов провів засідання організаційного комітету щодо святкування Дня Незалежності України. Андрій Олександрович наголосив, що відзначення знакової дати для нашої держави має пройти у Приазовській громаді на високому рівні, до підготовки потрібно підійти ретельно та відповідально.

Під час наради окреслили формат заходу, його основні етапи та концертну програму. Також визначилися з локаціями та часом проведення святкування. Обговорили важливі організаційні та господарсько-фінансові питання.

Усім відповідальним особам надані завдання до виконання.