НАША СИЛА У НАШІЙ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 20.08.2021 12:16

Фото без описуНапередодні Дня Незалежності нашої держави та Дня Державного Прапора у Приазовській громаді відбувся патріотичний велопробіг. Спортивне дійство символізує єднання людей навколо спільної мети – руху заради здоров’я. Такий захід проводиться вперше і сподіваємось, що стане гарною традицією, до якої долучатимуться все більше охочих.

Також спортивна группа «17+» граційно продемонструвала свої вміння у скандинавській ході.

«Спортивне свято проведене, щоб донести ідею здорового способу життя, привести якомога більше людей до спортивних залів. Міцне здоров'я, енергія людей – головна умова сталого розвитку громади. Маємо розвиватися і вдосконалюватися, створювати умови в громаді для того, щоб спортивна молодь та старші люди мали якісну базу для занять», - зазначив голова Приазовської громади Андрій Солопов, коментуючи захід.