Сьогодні вся країна відзначає День Державного Прапора

Дата: 23.08.2021 10:17

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Україна прославлена своєю багатою історією, культурою, щирою мовою та працьовитістю людей.

Мить, коли синьо-жовтий стяг здіймається у небо та звучить державний гімн, - це момент піднесення і єднання кожного українця, що проживає у нашій державі та за її межами. Благородні кольори неба і пшениці символізують мир і велику працю людей від сходу до заходу України, з півночі до її півдня.

Зі святом! Бажаємо кожному з вас добра і злагоди. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України та своєї малої Батьківщини!

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус, виконавчий комітет Приазовської селищної ради