ЦЕ ЗЕМЛЯ ТВОЇХ БАТЬКІВ, КРАЙ ТВОГО ДИТИНСТВА, ДЕ ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ВДОМА, - ТВОЯ УКРАЇНА!

Дата: 26.08.2021 14:45

Фото без описуУ Приазовській громаді відзначили 30 річницю Незалежності України та День Державного Прапора.

На майдані творчості розгорнули святкові та розважальні локації для дітей і дорослих. Майстри ужиткового мистецтва демонстрували прекрасні роботи на виставці «Квітчаємо талантами свій рідний край». Працював арт-простір, де усі охочі долучилися до створення патріотичної картини, а також могли зробити аквагрим. Малеча разом із батьками захоплено грала з величезними м’якими пандою і білим ведмедем.

Розпочалося урочисте дійство патріотичною ходою, у якій взяли участь керівництво громади і району, депутати, військові, національні товариства Приазовщини, творча молодь, представники громадськості територій. Піднесеного настрою події додав видовищний флешмоб із жовто-блакитними стягами, який підготували вихованці Приазовського БДЮТ. Усі присутні жителі громади та гості свята взяли участь у церемонії підняття Державного Прапора України.

У привітальній промові Приазовський селищний голова Андрій Солопов зазначив: «Всі ми – творці нової сучасної незалежної країни! Кожен здатен на справжні вчинки задля розбудови Батьківщини, задля щасливого майбутнього. І тут не потрібні лицарські подвиги. Достатньо сумлінно виконувати обов’язки на своєму робочому місці, поважати оточуючих, дбати про природу, дотримуватись загальнолюдських цінностей.

Час усвідомити, що нашу незалежність слід захищати кожного дня і кожному з нас. Комусь – зі зброєю в руках. Комусь – з учительською указкою, а комусь – із медичним скальпелем. Разом будуємо сильну і незалежну країну, місце, де хочеться жити, створювати сім’ї, виховувати дітей, втілювати у життя амбітні плани та творчі задуми, місце, де комфортно всім!»

Фото без описуПодяками Приазовської селищної ради нагороджені: Сергій Барановський - сільгоспвиробник , с. Гамівка; Олександр Баунов - ФОП, с. Ботієве; Павло Неалов - директор ФГ «АВІП», с. Строганівка; Тетяна Лень - директор Приморсько Посадського клубу; Олександр Бердяєв - вчитель біології Богданівського НВК; Микола Борейко - головний інженер ТОВ»Добрівка»; Микола Мальцев - директор «Агрофірми ім. Жукова»; Олександр Гартвік - депутат Приазовської селищної ради; Ганна Медвідь - директор КЗ «Приазовська публічна бібліотека»; Ніна Симоненко - президент Союзу підприємців; Артур Красилець – пожежний рятувальник 33 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Зі словами привітань із 30 річницею Незалежності України до жителів громади звернувся голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма. На сцені очільник районної влади вручив нагороду керівнику КУ «Центр надання соціальних послуг Приазовської селищної ради» Марині Драгой.

Від імені депутата Запорізбкої обласної ради Вадима Сухіни перед присутніми виступила його помічниця Людмила Данильченко. Після святкової промови вручила подяки обласної ради депутату Приазовської селищної ради Максиму Арабаджи та вчителю географії ОНЗ Приазовська СШ І-ІІІ ступенів «Азимут» Євгену Гайдаю.

Приазовська земля багата щирими, творчими людьми. На літній сцені артисти дарували свої талановиті виступи усім глядачам, але дощ завадив продовжити концертну програму. Через зливу, задля безпеки творчої групи і глядачів, було прийняте рішення припинити захід. Попереду ще багато святкових подій, тож жителі громади неодмінно побачать своїх талановитих земляків.