ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ – ЗАПОРУКА ЧИСТОТИ І ПОРЯДКУ У ГРОМАДІ

Дата: 27.08.2021 09:12

На території Приазовської селищної ради діють правила благоустрою, які обов’язкові до виконання усіма жителями. Нехтування встановленим порядком веде за собою стягнення та штрафи.Так, вчора 25 серпня, у вечірній час житель смт Приазовське спалював сміття, що є грубим порушенням правил благоустрою. Поліцейський громади Дмитро Лобинцев прибув на місце, склав адміністративний протокол за статтею 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

26 серпня місцевий мешканець села Вишневе Приазовської громади здійснював торгівлю баштанними культурами у невстановленому місці смт Приазовське без дозвільних документів.

Також 26 серпня житель села Строганівка Приазовської громади випасав худобу у невідведеному для цього місці. Свійські тварини пошкодили фруктові дерева інших строганівців.

За обома фактами складені протоколи за статтею 152 КУпАП, яка передбачає штраф від 340 до 1360 грн. Усі протоколи будуть направлені на розгляд адміністративної комісії.

Вкотре звертаємось до жителів Приазовської селищної ради: дотримуйтесь Правил благоустрою!