За участі Приазовського селищного голови Андрія Солопова відбулася зустріч із ветеранами громади
У зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою Мелітопольського району та утворенням об’єднаних територіальних громад, на підставі рішення правління, Мелітопольська районна організація ветеранів війни, праці та дітей війни внесла пропозицію розглянути питання про приєднання організацій ветеранів громад району до складу Мелітопольської районної організації, як її структурних підрозділів.
Під час зборів у Приазовській селищній раді, учасники розглянули питання про об’єднання первинних організацій ветеранів населених пунктів Приазовської ОТГ, а також проголосували за приєднання до Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни. Головою організації ветеранів Приазовської громади обрали Кочеву Лідію Леонідівну, а її заступником – Шоріна Юрія Миколайовича.
По закінченню розгляду порядку денного, збори перейшли у формат «питання-відповідь». Звертаючись до Приазовського селищного голови Андрія Солопова, ветерани окреслили коло проблем, що їх хвилюють. Андрій Олександрович наголосив, що люди поважного віку нашої громади – представники різних професій, свого часу тяжко працювали, віддаючи своє здоров’я заради розбудови держави та рідного краю. Сьогодні пересічним пенсіонерам живеться дуже не легко. У плануванні бюджету Приазовської селищної ради на 2022 рік буде розроблена програма підтримки людей похилого віку та ветеранської організації. До того ж у громаді діє КУ «Центр надання соціальних послуг», де пенсіонери можуть отримати певний спектр послуг безкоштовно або за диференційованою оплатою згідно законодавства. У селищній раді працює Центр надання адміністративних послуг – установа, де можна оформити усі види пільг та отримати велику кількість адміністративних послуг.
Також Андрій Олександрович наголосив, що для оперативного вирішення проблем буде налагоджений постійний зворотній зв’язок із ветеранською організацією Приазовської громади.