ДМИТРІВКА В ОБЛИЧЧЯХ

Дата: 31.08.2021 11:45

Фото без описуПозднякова Ольга Анатоліївна. Про таких, як вона кажуть: «Педагог від Бога». Народилася 16 серпня 1966 року в селі Дмитрівка. Вчилася у Дмитрівській восьмирічній школі та мала мрію – стати вчителем. З 1982 року, вступивши до Запорізького педагогічного училища №1, впевнено і старанно йшла до своєї мети.

З 1989 року, працюючи вчителем початкових класів Дмитрівської восьмирічної школи, віддавала знання, любов і турботу своїм маленьким учням. Вони до цих пір згадують щире та відкрите серце Ольги Анатоліівни.

З 2004 року О.А. Позднякова виконувала обов’язки директора Дмитрівського НВК, а в 2014 пішла на пенсію за вислугою років. Ольга Анатоліївна передала свої знання не одному поколінню жителів села.