Шановна освітянська родино Приазовської громади: учні, вчителі, батьки! Вітаємо вас із Днем знань!

Дата: 01.09.2021 12:33

Фото без описуПриємно бачити сьогодні всіх усміхненими, сповненими сил і натхнення.

Любі діти! Бажаємо вам жаги до знань, завзятості та старанності. Не забувайте, що від ваших досягнень залежить зростання України. Адже освіта – це фундамент для розвитку суспільства, держави і громади.

Дякуємо нашим учителям за нелегку, але таку важливу справу, яка є справжнім покликанням. Від вашого професіоналізму та наполегливості залежить майбутнє. Бажаємо, щоб своєю енергією ви запалювали іскру в очах дітей, виховували в них любов до науки та пізнання світу.

Цього року 1674 учні здобуватимуть знання у закладах освіти Приазовської громади. З них 95 – першачки. Саме для наймолодших цей день завжди буде найбільш очікуваним, адже вони вперше переступлять поріг школи і в їхньому житті почнеться нова важлива сторінка.

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, захопливих занять, успіхів і творчих перемог! Попереду – найцікавіше! З початком нового навчального року. Нехай здійсняться усі ваші мрії та сподівання!

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус та виконавчий комітет Приазовської селищної ради