СПОРТ - ЦЕ СТИЛЬ ЖИТТЯ! 40 РОКІВ ПРИАЗОВСЬКА ДЮСШ ВИХОВУЄ СПОРТИВНІ ТАЛАНТИ

Дата: 10.09.2021 15:11

Фото без опису2 вересня 2021 року відзначила свій 40 річний ювілей Приазовська дитячо-юнацька спортивна школа. Основними цілями створення установи були: розвиток фізичної культури і спорту в Приазовському регіоні, пропаганда здорового способу життя, а також підготовка юних спортсменів для гідних виступів на престижних змаганнях різного рівня.

Спочатку в школі функціонували три спортивних відділення: легка атлетика, волейбол, класична боротьба. У 1985 році з'явилося відділення «футбол». Директором Приазовської ДЮСШ з 1981 по 2011 рік був Д.М. Сивко. Найбільших успіхів у підготовці та вихованні юних спортсменів досягли такі тренери-викладачі: І.А. Красільнюк, О.О. Діоба, М.І. Заболотній, С.В. Радіус, В.І. Шевченко, І.Д. Нейчев, В.І. Орешков, О.М. Сайчук, Г.В. Сайчук, І.І. Плотніков, В.К. Ніколаєв. Саме їхні вихованці завойовували призові місця на різного роду змаганнях, тим самим прославляючи наш Приазовський край.

Фото без описуЗ 2011 р Приазовську ДЮСШ очолює В.В. Лобинцев. У школі на даний час працюють 5 відділень: «футбол» (тренери-викладачі Т.П. Шило, В.В. Лобинцев), «вільна боротьба (тренер-викладач К.І. Кірпік), «бокс» (тренер-викладач М.Ю.Литвиненко), «гирьовий спорт» (тренер-викладач Д.Г. Коноваленко), «волейбол» (тренер-викладач Г.О. Орєшков).

Сьогодні вихованці школи гідно продовжують традиції попередніх поколінь. За підсумками 2018-2019 навчального року Приазовська ДЮСШ посіла третє місце в обласному рейтингу серед районних ДЮСШ Запорізької області. Юні приазовці завоювали призові місця на турнірах і першостях України та Запорізької області, входили до складу збірних України з різних видів спорту. Спортивні звання мають: Кирило Стоянчев (майстер спорту міжнародного класу з боксу), Анастасія Кумеда (майстер спорту з футболу).

Фото без описуВ ігрових видах спорту найбільших успіхів досягли гравці команди «СТЕМ», які чотири роки поспіль вигравали першість області з футболу, були чемпіонами України з футболу і футзалу ВФСТ «Колос», призерами Всеукраїнських змагань з футзалу. Ці результати були досягнуті завдяки фінансовій підтримці керівника Ф/Г «СТЕМ» В.І.Стоянова. Зараз хлопці продовжують займатися футболом у спортивних інтернатах України.

Фото без описуНа даний момент вихованці Приазовської ДЮСШ є учасниками обласних та Всеукраїнських змагань. Уже в семирічному та восьмирічному віці борються за чемпіонські місця на різного роду турнірах. Все це вимагає чималих фінансових витрат. Особливо хочеться відзначити керівництво Приазовської громади в особі А.О. Солопова, який завжди іде назустріч у питаннях організації виїздів на змагання юних приазовських спортсменів.

Фото без описуДирекція Приазовської ДЮСШ, вихованці, батьки хлопців висловлюють подяку не байдужим до розвитку спорту і фізичної культури людям, які протягом багатьох років матеріально допомагають нашим дітям. Це: О.Ю. Макушин, Д.В. Ковальов, А.М. Тиховод, О.І. Орманджи, В.М. Бєлий, С.М. Підгірний, М.Д. Мальцев, С.М. Ромалійський, М.Я. Йолкін, Л.П. Самойлов, О.І. Фурса, О.М. Прокопенко, В.А. Ткаченко, І.І. Смолянінов, С.В. Єфименко, В.В.Орєшков, В.Л. Безпалий, Ф.Г. Кузьмінський, С.В. Приходько, В.В.Тищенко, А.І. Чулаков, А.С. Нарбеков, С.Г. Конюхов та ін.

Значну підтримку приазовським спортсменам надає депутат Запорізької обласної ради В.М.Сухіна.

Фото без описуВід імені людей, які пов'язали себе зі спортом і фізичною культурою хочеться привітати всіх з Днем фізичної культури і спорту в Україні, побажати тільки радісних і позитивних емоцій, вдалих стартів, підкорення нових спортивних висот. Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію відчуття вічної молодості.

Директор Приазовської ДЮСШ Вадим Лобинцев