ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ПРИАЗОВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАВ БАТЬКОМ РОКУ

Дата: 20.09.2021 15:29

Фото без описуЗапорізька обласна державна адміністрація спільно з обласною радою щороку проводять конкурс «Батько року». Цьогоріч від Приазовської громади номінували поліцейського офіцера Дмитра Лобинцева. 20 років він присвятив роботі в органах правопорядку. Окрім сумлінного виконання службових обов’язків, Дмитро Вікторович є зразковим сім’янином, має 5 дітей. До батьківства чоловік ставиться з усією відповідальністю: виховує у своїх нащадках індивідуальність, розвиває таланти, прищеплює любов до спорту. Разом із дружиною Тетяною навчають дітей загальнолюдським та сімейним цінностям. Дмитро Лобинцев гармонійно поєднує свою соціальну роль поліцейського та родинну роль батька.

Напередодні Дня батька Дмитра Вікторовича запросили на урочистості у Запорізьку обласну державну адміністрацію, як переможця конкурсу «Батько року». Конкурсна комісія із 70 учасників визначила 48 кращих чоловіків.

Долучаємося до привітань. Хочеться зазначити, що у вихорі життєвих баталій і проблем, приємно розуміти, що вдома чекає любляча сім’я. Тож бажаємо поліцейському громади бути найкращим прикладом, надійною опорою та захистом для своїх дітей.