Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Дата: 10.10.2021 11:17

Фото без описуПротягом десятиліть санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави.

Ваша робота вимагає високого рівня професіоналізму, ви завжди знаходитесь на передовій боротьби із розповсюдженням небезпечних інфекційних захворювань. Збереження здоров’я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах – пріоритет для вас.

Ви шануєте традиції та досвід попередників, примножуєте здобутки вітчизняної медицини в галузі гігієни та санітарії.

Впевнені, що ваша фахова компетентність, життєва енергія, відданість своїй справі і надалі слугуватимуть запорукою санітарної безпеки, основою для успішного виконання перспективних завдань служби.

Дякуємо вам за самовіддану працю. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та благополуччя вашим родинам.

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус та виконавчий комітет Приазовської селищної ради