ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОЗЕЛЕНЕННЯ СЕЛИЩА ПРИАЗОВСЬКЕ

Дата: 13.10.2021 00:22

Фото без описуСтворення зелених зон в рамках проєкту «Благоустрій надихає», який реалізує громадська організація «Будуй майбутнє», вигравши в конкурсі міні-ініціатив ДТЕК ВДЕ «Громада своїми руками», набирає обертів.

Фото без описуЗа підтримки селищної ради у Приазовському парку біля оновленої зони для дозвілля, на території алеї Слави, Меморіалу та на площі перед БК висадили 46 дерев туї різних видів, а також інших рослин. Небайдужі до збереження зелених насаджень Людмила Шин та Ольга Віхляєва взяли участь у заході з озеленення, надавши 20 одиниць кулястих хризантем та більше 1000 одиниць посадкового матеріалу тюльпанів та нарцисів. Окрім дорослих, до висадки дерев долучилися і школярі разом із вчителями.

Фото без описуПри плануванні висадження рослин члени ГО «Будуй майбутнє» керувалися порадами екологів, закуповуючи лише рослини нашої зони.

????Озеленення – шлях до продовження життя. Це добре розуміє місцева влада.