Від запорізьких компаній і організацій державна скарбниця отримала 738 мільйонів гривень

Дата: 29.10.2021 08:42

З початку року запорізькі підприємства спрямували до державного бюджету 738 мільйонів гривень податку на прибуток. Порівняно з аналогічним періодом минулого року суб'єкти господарювання регіону збільшили сплату податку на 180 мільйонів гривень або на 32 відсотки. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

Так, з прибутків платників м. Запоріжжя скарбниця отримала більше 508 мільйонів гривень, мелітопольських і веселівських – 92,7 мільйона гривень, бердянських та приморських – 52,8 мільйона гривень, вільнянських та новомиколаївських – майже 21 мільйон гривень, пологівських, більмацьких та розівських – 16,8 мільйона гривень, токмацьких і чернігівських – понад 11 мільйонів гривень тощо.

Всього у регіоні налічується 582 платника податку на прибуток.

Нагадаємо, цей платіж, базова ставка якого складає 18 відсотків, обчислюється суб'єктами господарювання самостійно на базу оподаткування – прибуток із джерелом походження як з України, так і за її межами.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

Головне управління ДПС у Запорізькій області