У Приазовській селищній раді провели засідання опікунської ради при виконавчому комітеті

Дата: 01.11.2021 14:56

Розглядали заяву щодо можливості продажу земельної ділянки, яка є власністю малолітньої дитини. Заявниця – мати дитини. В ході засідання, члени опікунської ради вислухали позицію заявниці та орендаря, який обробляє ділянку. Юридичну оцінку з приводу можливості здійснення правочину надав начальник юридичного відділу Приазовської селищної ради Олександр Данукало.

Різнобічно вивчивши питання, посилаючись на Закон України «Про охорону дитинства», Сімейний та Цивільний кодекси України, члени опікунської ради своїм колегіальним рішенням рекомендували виконавчому комітету Приазовської селищної ради не надавати дозвіл на продаж земельної ділянки, а заявниці вирішувати дане питання по досягненні її сином повноліття, що забезпечить максимальне збереження інтересів дитини.