Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 09:43

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами для вас.
Відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури у процесі відродження єдності національної свідомості.

Ваша місія – одна з найпрекрасніших та найвагоміших. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва. Без вашого таланту, творчої думки, креативності неможливі реальні зміни у нашому суспільстві.
Тож нехай культура зміцнює і гуртує нашу громаду для утвердження заможної і духовно багатої України, а цей день відгукнеться у ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру!
Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у професійній творчій діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення і самореалізації, родинного затишку у домівках та мирного неба над нашою Україною!
Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус та виконавчий комітет Приазовської селищної ради