100 ДЕРЕВ ВИСАДИЛИ У ПРИАЗОВСЬКОМУ ПАРКУ
Дата: 10.11.2021 15:54
Кількість переглядів: 176
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/a2f2343d0c04d58809fae5d7f33e4225.jpg)
Посадити й виростити дерево – добра справа, що залишиться для багатьох поколінь. Сонячного листопадового ранку в Приазовському парку висадили 100 довголітніх дерев червоного та звичайного дуба, гостролистого клена, червоної горобини, платана та липи.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/a97f805a2c39aa944e650d37d556b15f.jpg)
Міцні підрощені саджанці з кореневим комом закуплені за рахунок залишків коштів Фонду охорони навколишнього природного середовища Приазовської селищної ради. Керівник фермерського господарства «Міла -2019» Віктор Овдієнко приєднався до екологічної ініціативи і надав додатково 30 одиниць посадкового матеріалу. Депутат селищної ради Вадим Беспалий допоміг транспортними послугами.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/c2c12b575ac3efdfcd3d73c03c298f01.jpg)
Долучилися до благородної справи озеленення парку працівники закладів, організацій та установ селища Приазовське. Висаджуючи дерева сьогодні, приазовці роблять інвестиції в екологію майбутнього, адже всі добре знають, що зелені насадження – це легені планети.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/55efdbea455a181a55634dec09820494.jpg)
Нові локації зроблять прогулянки у парку більш комфортними, адже дерева не тільки виробляють кисень створюють тінь, а й затримують пил та шкідливі речовини.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/eff87fe8b406dcc5ab1a3469d1565fb3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/27b664ba678ea883d57740fcc1461c94.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20527198/61e28cdc5714f1d89add5df70644ce46.jpg)