100 ДЕРЕВ ВИСАДИЛИ У ПРИАЗОВСЬКОМУ ПАРКУ

Дата: 10.11.2021 15:54

Посадити й виростити дерево – добра справа, що залишиться для багатьох поколінь. Сонячного листопадового ранку в Приазовському парку висадили 100 довголітніх дерев червоного та звичайного дуба, гостролистого клена, червоної горобини, платана та липи.
Міцні підрощені саджанці з кореневим комом закуплені за рахунок залишків коштів Фонду охорони навколишнього природного середовища Приазовської селищної ради. Керівник фермерського господарства «Міла -2019» Віктор Овдієнко приєднався до екологічної ініціативи і надав додатково 30 одиниць посадкового матеріалу. Депутат селищної ради Вадим Беспалий допоміг транспортними послугами.
Долучилися до благородної справи озеленення парку працівники закладів, організацій та установ селища Приазовське. Висаджуючи дерева сьогодні, приазовці роблять інвестиції в екологію майбутнього, адже всі добре знають, що зелені насадження – це легені планети.
Нові локації зроблять прогулянки у парку більш комфортними, адже дерева не тільки виробляють кисень створюють тінь, а й затримують пил та шкідливі речовини.