У КУРОРТНОМУ СЕЛІ ПРИМОРСЬКИЙ ПОСАД РЕАЛІЗОВАНИЙ НОВИЙ ПРОЄКТ В РАМКАХ КОНКУРСУ ДТЕК ВДЕ «ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ»

Дата: 11.11.2021 13:21

Прямуючи до моря через село Приморський Посад , усі помічали природне джерело із цілющою водою, яка має лікувальні властивості. Беручи участь у конкурсі міні-ініціатив «Громада своїми руками» компанії ДТЕК ВДЕ, активісти села вирішили вдихнути нове життя у місцевий сірко-водневий водобій. Проєкт "Живи джерело" (керівник Наталія Динчева) перміг і отримав грантове фінансування на реалізацію.

Тепер як для гостей і численних туристів, що приїхали на узбережжя, так і для жителів села, які прагнуть цілющої води, створені усі зручні умови.
В рамках проєкту навколо джерела облаштована металева огорожа, зведено 5 колон з цегли, територія викладена тротуарною плиткою та встановлені лави, урни і паркову для велосипедів, замінена чаша, де безпосередньо ллється вода. Навколо природного джерела висаджено багаторічні рослини та квіти.
Завдяки участі у конкурсі у Приморському Посаді з’явилась нова сучасна локація, яка є привабливою для туристів і місцевих. Вода, що б’є з джерела дуже корисна для шлунку. Тож люди у комплексі з цілющою морською водою, свіжим повітрям можуть і відпочити і оздоровитися.