«Тільки разом можна зробити дійсно корисні справи», - впевнена староста Добрівського старостинського округу.

Дата: 15.11.2021 16:39

Заручившись підтримкою жителів сіл Добрівка, Новопокровка та Новоіванівка, Наталія Торкіна взялась за благоустрій ввірених їй територій. Спершу запровадила благодійну акцію «Зроби лавку своїми руками». Наталія Дмитрівна запропонувала жителям облаштувати куточки відпочинку біля місцевої водойми. Відгукнулося чимало сімей, які зробили лави зі столами на мальовничому березі річки. Тепер усі гуртом можуть милуватися краєвидами, рибалити, влаштовувати пікніки у комфортних умовах. Акція безстрокова, тож бажаючі можуть і надалі приєднуватися до цієї спільної доброї справи.

Наталія Торкіна відзначає, що чистота і порядок починається з кожного з нас. За першим проханням старости активні жителі сіл приєднуються до заходів із благоустрою. Дуже приємно, що долучаються також молоді сім’ї із дітьми, адже розуміють, що рідне село – то їх дім. Так усі разом проводять численні суботники у селах округу, оновили зупинки громадського транспорту, прибрали звалища, чагарники, підтримують у належному стані пам’ятні місця та інше.
«Наша сила в єдності! Дякую всім, хто підтримує і вболіває за малу батьківщину», - відзначає Наталія Дмитрівна.