У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 24.11.2021 14:55

Фото без описуЗа традицією у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Напередодні свята Приазовський селищний голова Андрій Солопов разом із очільником Мелітопольської райдержадміністрації Ігорем Судаковим відвідали сільськогосподарські підприємства Приазовської громади.

Представники влади привітали аграріїв подякували за нелегку і таку необхідну працю, професіоналізм та працьовитість, завзятість і любов до рідної землі, побажали наснаги і гарних врожаїв.

Фото без описуЗа вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, визначні трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства представників галузі відзначено обласними та районними нагородами.

Так, Олександр Орманджи – директор ТОВ «Агрос» удостоєний Ордена Запорізької обласної ради ІІ ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм». Подякою Мелітопольської РДА нагородили Юрія Ландаря – директора ТОВ «Добрівка».

Фото без описуПодяки Приазовської селищної ради отримали: Федір Кузьмінський – сільгосптоваровиробник села Гамівка; Сергій Фесенко – механізатор ТОВ «Добрівка»; Віктор Кучерков – комбайнер-механізатор ТОВ «Добрівка»; Олександр Божков – головний інженер ТОВ «Агрос».

Заступник Приазовського селищного голови Лариса Діоба разом із заступником Мелітопольської РДА Андрієм Фесиком також привітали аграріїв Приазовщини.

Фото без описуПодякою Мелітопольської райдержадміністрації відзначили Ірину Савінкову – директора фермерського господарства «Валерія – 2007». Подяку Запорізької ОДА отримав Анатолій Гажев – голова Ф/Г «Час». Подякою Мелітопольської районної ради нагородили Олександра Папазова – сільгосптоваровиробника села Степанівка Друга. Відзнаки Запорізької обласної ради удостоєний Федір Мальцев - заступник директора "АФ ім.Жукова".

Представники районної та місцевої влади побажали працівникам сільського господарства, щоб поля колосилися щедрими врожаями, щоб втілювалися у життя задуми та сподівання на благо Приазовського краю.