НОВІ ФУТБОЛЬНІ ЗДОБУТКИ ПРИАЗОВСЬКОЇ КОМАНДИ

Дата: 21.12.2021 11:45

Фото без опису18 грудня у м. Токмак стартувала відкрита першість ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків 2012-2013 р.н.

У турнірі беруть участь 14 команд, які зіграють одна з одною за

круговою системою.

У першому турі юні футболісти Приазовської ДЮСШ відіграли

три гри. Не пропустивши жодного м'яча у свої ворота, наші

хлопці обіграли команди: «Енергія» (м. Енергодар) – 4:0 «Рінгруп» (м. Мелітополь) – 2:0, «Дизеліст» (м. Токмак) – 8:0.

Наша команда у складі: М.Пастухова, М.Краснова,К.Хмелінського, Р.Чепеленка, Н.Мамчура, Я.Хохлова, Є.Дзюрбіля, Є.Урди, Н.Ярчука, М.Єрьоменка, Є.Лячка, О.Лобинцева, В.Жолоба, Н.Єфименка наразі на першому місці у турнірній таблиці. Всі вирішальні ігри ще попереду, тому хлопцям не варто розслаблятися, а потрібно завзято готуватися до наступних турнірів.

Дирекція Приазовської ДЮСШ висловлює подяку Володимиру Легову за комфортну поїздку до м. Токмак.

СВЯТКОВИЙ ТУРНІР

19 грудня наші футболісти брали участь у щорічному турнірі з футзалу серед дітей поліцейських, присвяченому Дню Святого Миколая. Змагання відбувалися за підтримки Академії футболу «АЄФ». За результатами зіграних матчів усі хлопці були нагороджені грамотами та золотими медалями, а також солодкими призами від спонсорів.

Дирекція Приазовської ДЮСШ, батьки юних спортсменів висловлюють подяку Приазовському селищному голові Андрію Солопову за підтримку і наданий автотранспорт.

Директор Приазовської ДЮСШ Вадим Лобинцев