Шановні жителі Приазовської, Нововасилівської та Олександрівської громад! Сердечно вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим !

Дата: 31.12.2021 10:00

Фото без описуТрадиційно на порозі нового року ми  підбиваємо підсумки того, що минає. Він був сповнений різних важливих  подій, викликів та випробувань, здобутків та корисного досвіду.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями на кращі зміни для рідної землі. Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами свого Приазовського краю. Віра у себе, підтримка один одного, згуртованість навколо спільної мети - рушійні сили для нових перетворень.

Ми вдячні всім, хто працював для розвитку громади в освітніх, медичних, культурних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі, усім, хто допомагав творити нову історію Приазовщини, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього рідного краю.

Тож щиро зичимо, щоб Новий рік подарував нам ще більше сил та натхнення для втілення найамбітніших планів та задумів. Нехай Різдвяна зірка зігріває серця добром, радістю і Божим благословенням. Бажаємо зустріти ці чудові свята у піднесеному настрої. Нехай прийдешній рік стане щедрим на успіхи. Щиро і сердечно бажаємо кожному здоров'я і щастя, любові й надії, справдження світлих мрій та сподівань.

Будьте натхненні! Будьте щасливі!

З Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі земляки!

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус, виконавчий комітет Приазовської селищної ради