НОВА АПАРАТУРА ДЛЯ БОТІЄВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата: 10.02.2022 16:37

Фото без описуВ рамках соціального партнерства Приазовської селищної ради і компанії ДТЕК відбувається оновлення технічного оснащення Ботієвського будинку культури. До Дня села Ботієвський осередок культурного життя отримав подарунковий сертифікат. Сьогодні заступник Приазовського селищного голови Віктор Шершнєв, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради Марина Фалькевич та директор Приазовського Будинку культури Юлія Пельтек, староста Віктор Ус вручили необхідну апаратуру від компанії ДТЕК для Ботієвського СБК.

Ботієвська творча родина зраділа таким необхідним подарункам. Культурне життя у селі насичене і різноманітне. Тут органічно поєднують болгарські національні традиції і сучасне мистецтво, вчать молодь і дітей знати рідне коріння, з повагою ставитися до історії своєї держави. Кожний захід, що готують у будинку культури – це яскраве і цікаве дійство з особливостями болгарського колориту. Нова апаратура допоможе творчому колективу СБК оформлювати музичний супровід культурних заходів на якісно новому рівні.