Привітальне звернення голови Приазовської селищної ради з нагоди свята Покрова Пресвятої Богородиці.

Дата: 01.10.2023 09:40

Фото без описуШановні земляки!

Цьогоріч вперше ми святкуємо Покрова Пресвятої Богородиці 1 жовтня. Отже, багато сіл і центральне селище нашої громади -  Приазовське сьогодні відзначають Храмове свято і День заснування.

Війна розкидала велику приазовську родину тисячами  місць. Але ми незламні! Вірні своєму корінню.

Тих, хто виїхав і тих, хто вимушено знаходиться під гнітом окупантів, об'єднує одне - любов до України, рідного Приазовського краю і щира віра у вільне майбутнє!

Приазовська громада була, є і буде українською! Ми твердо стоїмо на своїй позиції і непохитні у вірі в наших славних воїнів, які очистять Приазовщину від ницого ворога.

Дякую всім, хто не втратив волю і Україну в собі! Хто чекає і обов'язково дочекається! Всі ми повернемося на рідну землю під жовто-блакитним стягом!

Слава Україні!