АКТУАЛЬНЕ ОПИТУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ

Дата: 20.10.2023 17:23

Фото без опису🔰 Соціологічна група «Рейтинг» за ініціативи Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України провела IV Загальнонаціональне опитування, в рамках якого, зокрема, дослідили актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ, потреби та можливі проблеми ветеранів у цивільному житті.

▫️З метою виявлення конкретних проблем, ставлення суспільства до ветеранів у Мелітопольському районі, просимо пройти опитування 🔽

☝️Анкетування є повністю анонімним і проводиться Українським ветеранським фондом з метою визначення думки безпосередньо ветеранів російсько-української війни щодо їхніх актуальних потреб, проблем та сприйняття у суспільстві.