Працевлаштування в Польщі

Навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що Польща - одна з найпопулярніших напрямків для поїздок на заробітки для українців. Цьому є кілька причин:

1. Географічна близькість - потрібно перетнути все лише україно-польський кордон.
  2. Практично повна відсутність мовного бар'єру, адже польська також відноситься до групи слов'янських мов, і зрозуміти про що з вами говорять, точно зможе практично кожен.
  3. Ментальна схожість народів, традицій.
  4. Великий вибір роботи для широкого кола спеціальностей.

Робота в Польщі - відмінна можливість побувати в новій для себе країні, а також непогано при цьому заробити. Для заробітків є кілька варіантів:

• сезонна робота;
  • робота на постійній основі;

ВАЖЛИВО! Якщо протягом 5 років постійно проживати і офіційно працювати в Польщі, можна отримати можливість подати документи і оформити польське громадянство.

У будь-якому випадку робота за кордоном - це завжди новий досвід, нові навички та вміння, які вам як фахівцю неодмінно підуть на користь.

Як знайти роботу в Польщі?

Щоб знайти роботу, слід звернутися в надійну і відповідальну компанію, де вам допоможуть грамотно, кваліфіковано і офіційно знайти цікаву для роботу. В цьому випадку ви отримуєте ряд переваг:

• пошук роботи відповідно до ваших професійних навичок;
  • офіційне працевлаштування, яке в свою чергу дає можливість розраховувати на соціальні права для працівників;
  • висновок з працівниками договорів;
  • якщо мати на руках «робочий контракт», то можна розраховувати на безкоштовне базове медичне обслуговування.

Все це в сукупності дозволяє великій кількості претендентів розглядати Польщу як місце, де можна отримати хорошу, високооплачувану роботу.

Якісний та швидкий пошук вакансій і правильним з точки зору юридичних тонкощів оформлення в Польщі, можуть допомогти в компанії «The Work». Компанія вже встигла зарекомендувати себе, і на нашу думку, претендує на десятку кращих, в сфері працевлаштування в Польщі.

Робота в Польщі для українців приваблива ще й тим, що для перетину кордону і попадання в країну їм не потрібно оформляти візи (значить, нести додаткові фінансові витрати, а також витрачати час і сили на збір і подачу документів).

Хто може розраховувати на отримання роботи в Польщі?

До претендентів на роботу в Польщі пред'являється не так і багато вимог. Головне з них - знання мови, це один з ключових критеріїв при відборі фахівців на багатьох вакансій. Особливо цей момент важливий, якщо ви шукаєте довгострокову роботу.

Далі вже вимоги до претендентів залежать від сфери діяльності, займаної посади. У Польщі економіка розвивається стрімкими темпами, регулярно з'являються нові вакансії по працівникам у сільськогосподарській галузі, на підприємства з виробництва меблів, техніки і т.д.

Також високий попит в Польщі відзначається на фахівців наступного профілю:

• інженери в галузі будівництва, в тому числі житлового;
  • спортивні тренери;
  • будь-які фахівці медичного профілю;
  • викладачі мовної спрямованості (вчителі в школу, викладачі в вузи, які знають англійську, французьку, китайську, російську мови).

Є також великий попит на висококваліфікованих фахівців у сфері так званих «робочих» професій - водіїв, трактористів, сантехніків, електриків, швачок і монтажників. Потрібні також:

• представники будівельних спеціальностей - муляри, плиточники, монтажники пластикових вікон;
  • працівники сфери обслуговування - перукарі, офіціанти, кухарі, касири;
  • працівники в сільськогосподарську галузь - збирачі врожаю, фасувальники, помічники на тваринницькі ферми та ін.

Польща - країна, де дуже лояльно ставляться до робітників-іноземців. Тому не варто переживати, сміливо можете шукати роботу за своєю спеціальністю або своїм бажанням і їхати на роботу в цю країну.